Konvička.jpg

Red gift (červený dárek)

Dostupnost: do jednoho týdne
1129.00 Kč

Red gift je silně koncentrovaný extrakt z červené řepy a z dalších léčivých rostlin. Je obohacen rutinem, extraktem z plodů rakytníku řešetlákového, extraktem z mrkve. Je bohatý na thiamin, riboflavin, pyridoxin, niacin, biotin, tokoferoly, kyselinu pantothenovou, listovou, dále na železo, draslík, hořčík, křemík, chróm, selen, mangan, zinek, pektiny, celou řadu aminokyselin.

Účinky řepy a rakytníku:  mohutná detoxikace včetně jater, ledvin, střev a krve, posilování cév, úleva při křečových žilách, hemoroidech, snížení cholesterolu, úprava krevního tlaku, tlumení růstu bakterií a posilování imunitního systému, úprava pH a trávení, antioxidační účinky, odstranění únavy, zvýšení aktivity a vitality, podpora rozmnožování červených krvinekzvýšení okysličení krve, úspěšný boj proti nádorovým onemocněním.ucích účinků.

27.09.2020 15:08:52
prozdravicz
Nejprodávanější zboží
odmastovac-codi-energic-napln-default.jpg

Aloe Vera Rescue gel

aloe-vera-rescue-gel-default.jpg
Strong colostrum
Strong colostru

Strong colostru

850.00 Kč
Cannabis varicose veins je unikátně formulovaný přírodní gel s patentovanou složkou AVELANIN®. Avelanin přináší úlevu při problémech s křečovými žilami, při žilní nedostatečnosti, odstraňuje pocit unavených nohou, zmírňuje otoky, zrychluje hojení modřin. Působí proti popraskaným žilkám, tkz. metličkám. Má příjemný chladivý efekt. Receptura je založena na originální synergicky působící kombinaci  konopí, bylinných extraktů, rašeliny a patentované účinné látky AVELANIN®.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one