Konvička.jpg
Pojďme společně pro Vás/tebe něco udělat...
Produkty zaměřené na posílení imunity a zhášení zánětů
Strong colostrum
colostrum.png
Strong colostrum obsahuje kravské colostrum, které podporuje imunitní systém, zvyšuje výkon a regeneraci, reguluje množství inzulínu v krvi, zpomaluje procesy stárnutí. Obnovuje a vyživuje buňky, pomáhá  růstu svalů, kostí, chrupavek, vyživuje cévy, orgány s vyšší potřebou energie, výživy. Působí jako přírodní antibiotikum, má protizánětlivé, hojivé,  omlazovací účinky.   
Cannabis powder
Cannabis powder.png
Cannabis powder je konopí s vitamínem E, 100% proteinový zdroj. Konopí obsahuje omega 3, 6 nenasycené mastné kyseliny, vlákninu, vitamíny, minerály, stopové prvky, vzácnou EFA, která je známá jako gama-linolenová kyselina (GLA). Pomáhá s artritidou,  pohyblivostí kloubů, ekzémy,  hormonální rovnováhou, migrénou, menopauzou, krevním tlakem, podporuje imunitní systém a vyvolává samoozdravovací procesy v těle
Complete nutrition
complete nutrition-5.png
Complete nutrition je vyvážené složení všech vitamínů, minerálů a stopových prvků včetně kyseliny listové (B9). Vitamín B6, B9, B12 snižuje hladinu homocysteinu na nejnižší možnou úroveň. Homocystein je aminokyselina, která v buňce působí jako toxická látka a je hlavní příčinou civilizačních chorob. Produkt podporuje imunitu a ochranu celého organismu. Vstřebatelnost všech účinných látek je díky chelátové vazbě min. 95%. Unikátní!
Medic herbal
medic herbal blend.png
Medic herbal blend obsahuje extrakty ze 7 exotických rostlin. Jejich léčivé účinky jsou prověřeny tisíciletou praxí. Nejvýznamnějšími účinky jsou antioxidační, antiparazitní  aktivita, podpora správné funkce ledvin a močových cest, podpora zraku, protizánětlivé účinky, podpora imunitního systému, pomáhá při snížování horečky, působí proti rýmě a kašli. 
Green help cannabis
green help cannabis.png
Green help cannabis je konopí s chlorofylinem. Konopí regeneruje a detoxikuje organismus, zpomaluje proces stárnutí, pozitivně působí na krvetvorbu, kardiovaskulární systém, zlepšuje hojení ran a popálenin, snižuje bolestivost, svědění, působí protizánětlivě, omezuje vznik otoků, má antibakteriální účinky, podporuje imunitní systém. Neutralizuje kyseliny a srovnává pH.
Cannabis quick help
cannabis quick help.png
Cannabis quick help je zdařilá kombinace léčivých bylinek jako je mochna nátržník, šalvěj, řepík, hřebíček, máta, tymián, které dokáží jednou kapkou vyvolat mega účinky: desinfekce ústní dutiny, působí protizánětlivě a antibakteriálně, zastavuje krvácení dásní, odstraňuje zápach úst, léčí afty, akné, popraskané koutky, opary, tlumí bolest, má schopnost lokálního znecitlivění, ošetřuje otlaky od zubních protéz, působí proti parazitům, virům, plísním, má silné hojivé účinky při poranění kůže. Tinkturu lze použít pro přípravu kloktadla při respiračních onemocnění a pro přípravu ústní vody pro každodenní použití.
Herbal dental gel 
herbal  dental gel.png
Herbal dental gel je určený pro každodenní ošetřování chrupu. Gel obsahuje vyvážené složení léčivých bylin s protizánětlivými, antibakteriálními, dezinfekčními a tišícími účinky. Odstraňuje nepříjemný zápach z úst, zastavuje krvácení,  je vhodný při zánětu dásní, při bolení zubů. Gel má příjemnou chuť a je vhodný i pro děti. Při delším ošetřování chrumu gelem se odstraní problémy s dásněmi a problémy s paradontózou.
Nejprodávanější zboží

Odmašťovač CODI ENERGIC (náplň)

odmastovac-codi-energic-napln-default.jpg

Aloe Vera Rescue gel

aloe-vera-rescue-gel-default.jpg
Strong colostrum
Strong colostru

Strong colostru

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one