Konvička.jpg
Pojďme společně pro Vás/tebe něco udělat...
Oblečení z konopného vlákna
MEDIC, ELEGANT, SPORT, SUMMER
MEDIC, ELEGANT, SPORT, SUMMER cannabis socks medic.png
Konopné ponožky Medic.png
Konopné ponožky Sport.png
Konopné ponožky Summer.png
MEDIC, ELEGANT, SPORT, SUMMER jsou ponožky z konopí. Díky konopnému vláknu mají ponožky vynikající vlastnosti. Udržují nohy v dobrém mikroklimatu, ničí plísně, záněty, zamezují pocení a zápachu. Pro své léčivé schopnosti udržují nohy zdravé, působí stimulačně na chodidlo, kde jsou receptory nervových zakončení všech tělesných orgánů.
 

Ponožky MEDIC jsou určeny pro nohy s otoky. Ponožky ELEGANT jsou určeny pro běžné nošení. Ponožky SPORT jsou určeny pro sport a pro fyzickou ztěž na nohy. Ponožky SUMMER jsou určeny pro letní období.

Materiál, z kterého jsou ponožky upletené, je velmi pevný, nemění tvar, barvu, dobře odvádí vlhkost nohou. Abychom konopné vlákno zjemnili (konopné vlákno je dost drsné), přidali jsme k němu bavlnu. Bavlna je savá, měkká, splývavá, příjemná na omak. Oba materiály jsou však nepružné, proto jsme k nim přidali ještě elastické vlákno. Ponožka je pletena speciální technologií tak, aby konopné vlákno bylo přímo v kontaktu s pokožkou. Konopné vlákno je vedeno kolem elastického vlákna a bavlny. To zajištuje příjemné nošení a zachování všech vynikajících vlastností konopí. Konopné ponožky Medic jsou vyrobeny s největší péčí, šetrností s ohledem na klienty trpící otoky nohou. Lem konopných ponožek neobsahuje gumové vlákno, proto neškrtí, přesto drží dobře na noze.

Zajímavost: Chodidlo tvoří 26 kostí, které jsou spojeny 37 klouby. Součástí nohy je 32 svalů a 1700 nervových zakončení. Na chodidle najdete zhruba 90000 potních žláz, které se starají o udržení teploty a odstranění nečistot. Každodenně obě naše nohy vyprodukují kolem 2dl potu. Receptory na chodidle působí velmi pozitivně na celé tělo včetně vnitřních orgánů. Ošetření bodů na noze hojně využívá reflexní terapie a čínská medicína už mnoho tisíc let. Uvolněním chodidel uvolníme i ostatní části těla. Posílením stability nohy, docílíme posílení hlubokého stabilizačního systému celého těla. Při stimulaci všech receptorů nervových zakončení na chodidle dochází k rovnováze JING-JANG. To vše vypovídá, jak je důležité se o své nohy starat. 

Nejprodávanější zboží

Odmašťovač CODI ENERGIC (náplň)

odmastovac-codi-energic-napln-default.jpg

Aloe Vera Rescue gel

aloe-vera-rescue-gel-default.jpg
Strong colostrum
Strong colostru

Strong colostru

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one