Konvička.jpg

OOUTFITS Oblečení z konopného vlákna

Oblečení z konopného vlákna
MEDIC, ELEGANT, SPORT, SUMMER cannabis socks medic.png
Konopné ponožky Medic.png
Konopné ponožky Sport.png
Konopné ponožky Summer.png
MEDIC, ELEGANT, SPORT, SUMMER jsou ponožky z konopí. Díky konopnému vláknu mají ponožky vynikající vlastnosti. Udržují nohy v dobrém mikroklimatu, ničí plísně, záněty, zamezují pocení a zápachu. Pro své léčivé schopnosti udržují nohy zdravé, působí stimulačně na chodidlo, kde jsou receptory nervových zakončení všech tělesných orgánů.
 

Ponožky MEDIC jsou určeny pro nohy s otoky. Ponožky ELEGANT jsou určeny pro běžné nošení. Ponožky SPORT jsou určeny pro sport a pro fyzickou ztěž na nohy. Ponožky SUMMER jsou určeny pro letní období.

Materiál, z kterého jsou ponožky upletené, je velmi pevný, nemění tvar, barvu, dobře odvádí vlhkost nohou. Abychom konopné vlákno zjemnili (konopné vlákno je dost drsné), přidali jsme k němu bavlnu. Bavlna je savá, měkká, splývavá, příjemná na omak. Oba materiály jsou však nepružné, proto jsme k nim přidali ještě elastické vlákno. Ponožka je pletena speciální technologií tak, aby konopné vlákno bylo přímo v kontaktu s pokožkou. Konopné vlákno je vedeno kolem elastického vlákna a bavlny. To zajištuje příjemné nošení a zachování všech vynikajících vlastností konopí. Konopné ponožky Medic jsou vyrobeny s největší péčí, šetrností s ohledem na klienty trpící otoky nohou. Lem konopných ponožek neobsahuje gumové vlákno, proto neškrtí, přesto drží dobře na noze.

Zajímavost: Chodidlo tvoří 26 kostí, které jsou spojeny 37 klouby. Součástí nohy je 32 svalů a 1700 nervových zakončení. Na chodidle najdete zhruba 90000 potních žláz, které se starají o udržení teploty a odstranění nečistot. Každodenně obě naše nohy vyprodukují kolem 2dl potu. Receptory na chodidle působí velmi pozitivně na celé tělo včetně vnitřních orgánů. Ošetření bodů na noze hojně využívá reflexní terapie a čínská medicína už mnoho tisíc let. Uvolněním chodidel uvolníme i ostatní části těla. Posílením stability nohy, docílíme posílení hlubokého stabilizačního systému celého těla. Při stimulaci všech receptorů nervových zakončení na chodidle dochází k rovnováze JING-JANG. To vše vypovídá, jak je důležité se o své nohy starat. 

212.00 Kč
244.00 Kč
244.00 Kč
244.00 Kč
Nejprodávanější zboží
odmastovac-codi-energic-napln-default.jpg

Aloe Vera Rescue gel

aloe-vera-rescue-gel-default.jpg
Strong colostrum
Strong colostru

Strong colostru

850.00 Kč
Cannabis varicose veins je unikátně formulovaný přírodní gel s patentovanou složkou AVELANIN®. Avelanin přináší úlevu při problémech s křečovými žilami, při žilní nedostatečnosti, odstraňuje pocit unavených nohou, zmírňuje otoky, zrychluje hojení modřin. Působí proti popraskaným žilkám, tkz. metličkám. Má příjemný chladivý efekt. Receptura je založena na originální synergicky působící kombinaci  konopí, bylinných extraktů, rašeliny a patentované účinné látky AVELANIN®.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one