Konvička.jpg

Adolor speciál Na unavené svaly i klouby - opět v nabídce - v novém designu

Kód: 700312
220.00 Kč

Adolor speciál (nové balení - stejné složení) je vhodnou součástí péče o pohybový aparát. Doporučuje se rozetřít na unavené svaly či klouby např. po namáhavé práci, fyzickém výkonu či vyčerpávající pohybové aktivitě.

 

Příjemně hřeje, dobře se roztírá a vstřebává. Má výrazné aroma díky vysoké koncentraci hlavní účinné látky. Obsahuje methylsalicylát (do této skupiny řadíme i aspirin, má mnohostranné účinky vedoucí ke zmírnění potíží), vitamín E, panthenol a speciální nenasycený tekutý vosk.

 

Na první pohled působí jako mast, ale jedná se o gelokrém, ve kterém jsou zachyceny kapénky účinných látek. Obsahuje vitamín E a provitamín B5 (panthenolu). Speciální nenasycený tekutý vosk usnadňuje vstřebávání hlavní účinné látky.

 

Obsah: 50 ml
27.09.2020 08:55:31
prozdravicz
Nejprodávanější zboží
odmastovac-codi-energic-napln-default.jpg

Aloe Vera Rescue gel

aloe-vera-rescue-gel-default.jpg
Strong colostrum
Strong colostru

Strong colostru

850.00 Kč
Cannabis varicose veins je unikátně formulovaný přírodní gel s patentovanou složkou AVELANIN®. Avelanin přináší úlevu při problémech s křečovými žilami, při žilní nedostatečnosti, odstraňuje pocit unavených nohou, zmírňuje otoky, zrychluje hojení modřin. Působí proti popraskaným žilkám, tkz. metličkám. Má příjemný chladivý efekt. Receptura je založena na originální synergicky působící kombinaci  konopí, bylinných extraktů, rašeliny a patentované účinné látky AVELANIN®.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one