Konvička.jpg

Aloe Vera ORAL CARE Zubní pasta s aloe, zázvorem a hydroxyapatitem - NOVINKA 2020

Kód: 801104
430.00 Kč
  • vhodná péče o zuby a ústní dutinu
  • vyvážená ústní hygiena pro celou rodinu
  • dlouhodobý pocit svěžesti
  •  

Kombinace Aloe Vera, zázvoru a dalších složek představuje komplexní péči o ústní dutinu. Zubní pasta čistí zuby, zlepšuje pohodu zubů, dásní a ústní dutiny, poskytuje dlouhodobý pocit svěžesti a čistoty.

Hydroxyapatit je přírodní minerál, který se běžně vyskytuje na povrchu zubů, ale denně ho ztrácíme kvůli užívání alkoholických nápojů, kávy, léků atd. nebo špatnou ústní hygienou. Tato tekutá zubní sklovina pomáhá zlepšit barvu a lesk zubů, přispívá k jejich remineralizaci.

Zdraví zubů i celé ústní dutiny podporují i další obsažené složky: Aloe Vera, levandule, zázvor, hydroxyapatit, citron, máta.

 

Výrobek organický - 100% přátelský k lidem i přírodě.

 

Složení: Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Glycerin, Sorbitol, Hydroxyapatite, Xanthan Gum, Zinziber Officinalis Root Oil, Mentha Arvensis Leaf Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract*, Citrus Limon Peel Extract*, Coco-Glucoside, Erythritol, Rebaudioside A, Olea Europaea Fruit Extract*, Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol, Salicyl Acid, Sorbic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Algin, Citric Acid *z ekologického zemědělství.
Obsah: 100 ml
Návod k použití: Čistěte si zuby 2x denně. Po použití vypláchněte ústní dutinu a vyplivněte. Pouze pro vnější použití. Vyhněte se kontaktu s očima.
27.09.2020 08:16:22
prozdravicz
Nejprodávanější zboží
1723.00 Kč
195.00 Kč
Univerzální odmašťovač - náplň
75.00 Kč
850.00 Kč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one