Konvička.jpg

Ústní voda s Aloe Vera a měsíčkem Ústní voda s Aloe Vera, měsíčkem a xylitolem

Kód: 700521
225.00 Kč

Ústní voda - nealkoholická tekutina pro každodenní použití. Díky vhodně zvolené receptuře pečuje o ústní dutinu a zdraví dásní, zajišťuje čerstvý dech, pomáhá udržovat pravidelnou ústní hygienu. Přípravek obsahuje extrakt z měsíčku, z listů Aloe Vera a xylitol.

Aloe pomáhá mírnit podráždění a vykazuje určité antibakteriální účinky.

Měsíček se díky obsahu esenciálních olejů s protizánětlivými vlastnostmi stará o zdraví dásní.

Xylitol, sladidlo vhodné i pro diabetiky, se získává z kůry břízy, je součástí ochrany před zubním kazem i před vznikem zubního plaku (např. v roce 2008 vydal Evropský úřad pro bezpečnost potravin stanovisko, že žvýkání žvýkaček s xylitolem pomáhá u dětí omezit riziko vzniku zubních dutinek).

 

Složení: Aqua, Glycerin, Sorbitol, Xylitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Aroma, Cetylpyridinium Chloride, Calendula Officinalis Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Poloxamer 407, Sodium Hydroxide.
Obsah: 500 g
Doporučené dávkování: 15-20 ml ústní vody (3-4 čajové lžičky)
Návod k použití: proplachujte ústní dutinu cca 30 sekund, poté vyplivněte. Aplikujte ráno a večer po čištění zubů nebo po jídle.
27.09.2020 06:54:55
prozdravicz
Nejprodávanější zboží
odmastovac-codi-energic-napln-default.jpg

Aloe Vera Rescue gel

aloe-vera-rescue-gel-default.jpg
Strong colostrum
Strong colostru

Strong colostru

850.00 Kč
Cannabis varicose veins je unikátně formulovaný přírodní gel s patentovanou složkou AVELANIN®. Avelanin přináší úlevu při problémech s křečovými žilami, při žilní nedostatečnosti, odstraňuje pocit unavených nohou, zmírňuje otoky, zrychluje hojení modřin. Působí proti popraskaným žilkám, tkz. metličkám. Má příjemný chladivý efekt. Receptura je založena na originální synergicky působící kombinaci  konopí, bylinných extraktů, rašeliny a patentované účinné látky AVELANIN®.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one