Konvička.jpg

Betacaps Zdroj beta-karotenu

Kód: 300930
645.00 Kč

Betacaps obsahuje přírodní beta-karoten získaný z řasy Dunalielly salina.

Beta-karoten patří mezi nejdůležitější karotenoidy, pomáhá kompenzovat nedostatečný přísun karotenoidů ve stravě.

Je označován za provitamín A, jehož metabolickou přeměnou organismus získává vitamín A. Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu sliznic a zraku, má pozitivní vliv na pokožku a imunitu.

Největší zájem o tento přípravek je zpravidla několik týdnů před dovolenou a pobytem na slunci. Ať už v létě (zhruba od května do srpna), nebo v zimě před odjezdem na hory.

Více viz Wikipedia.

 

Složení: 1 kapsle: sójový olej, hovězí želatina, rostlinný tuk (emulgátor), glycerin (zvlhčující látka), řasa Dunaliella salina v olivovém oleji 35,51 mg, včelí vosk (emulgátor), lecitin, čištěná voda. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: v 1 kapsli: beta-karoten 6 mg
Obsah: 100 kapslí/40 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně.
Návod k použití: kdykoli během dne, zapít tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty a k používání jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Obsahuje sóju. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
14.09.2020 13:16:20
prozdravicz
Nejprodávanější zboží
odmastovac-codi-energic-napln-default.jpg

Aloe Vera Rescue gel

aloe-vera-rescue-gel-default.jpg
Strong colostrum
Strong colostru

Strong colostru

850.00 Kč
Cannabis varicose veins je unikátně formulovaný přírodní gel s patentovanou složkou AVELANIN®. Avelanin přináší úlevu při problémech s křečovými žilami, při žilní nedostatečnosti, odstraňuje pocit unavených nohou, zmírňuje otoky, zrychluje hojení modřin. Působí proti popraskaným žilkám, tkz. metličkám. Má příjemný chladivý efekt. Receptura je založena na originální synergicky působící kombinaci  konopí, bylinných extraktů, rašeliny a patentované účinné látky AVELANIN®.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one