Konvička.jpg

Cow Colostrum 100% kravské kolostrum

Kód: 300165
845.00 Kč

Doplněk stravy Cow Colostrum obsahuje organické kravské kolostrum.

Je bohatým zdrojem protilátek a zdraví prospěšných složek - aminokyselin, imunitních a růstových faktorů, enzymů, vitamínů a minerálů. Díky jejich obsahu kolostrum přispívá k posilnění obranyschopnosti, podporuje metabolismus tuků, zachování zdravé střevní mikroflóry, pozitivně ovlivňuje proces hojení. Je vhodné pro všechny věkové kategorie, doporučuje se unaveným či oslabeným jedincům nebo rekonvalescentům. Pomáhá udržet vitalitu organismu, pečuje o nervový systém. Je oblíbené mezi sportovci - přispívá ke zvýšení energie a zlepšení výkonu, podporuje stavbu svalů i regeneraci po výkonu.

Přípravek obsahuje kolostrum, které je sbíráno od organicky chovaných krav volně se pasoucích v čisté rakouské přírodě. Je držitelem německých certifikátů BSE free a German Veterinary Services pro export. Je zpracováno pod přísnou kontrolou, původ každé šarže je vysledovatelný.

Sbírá se z prvních dvou dojení během 24 hodin po otelení, kdy je množství protilátek nejvyšší. Poté je odstředěno a šetrně sušeno mrazením na práškovou formu, což garantuje zachování hodnotných bioaktivních ingrediencí v aktivní formě. Tuk a kasein jsou odstraněny speciální patentovanou metodou.

 

Složení: 1 kapsle:organický prášek kravského kolostra (40% IgG), oxid titaničitý, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearan hořečnatý. Neobsahuje kvasnice, sladidla a lepek.
Obsah účinných látek: 1 kapsle: 300,12 mg organického kravského kolostra (40% imunoglobulinů - 120 mg).
Obsah: 60 kapslí/26 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně
Návod k použití: Není určen dětem do 3 let. Nevystavujte nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření. Po otevření skladujte uzavřenou dózu v chladničce. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. ráno a v poledne, cca 30 minut před jídlem, zapít. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
13.09.2020 12:29:01
prozdravicz
Nejprodávanější zboží
odmastovac-codi-energic-napln-default.jpg

Aloe Vera Rescue gel

aloe-vera-rescue-gel-default.jpg
Strong colostrum
Strong colostru

Strong colostru

850.00 Kč
Cannabis varicose veins je unikátně formulovaný přírodní gel s patentovanou složkou AVELANIN®. Avelanin přináší úlevu při problémech s křečovými žilami, při žilní nedostatečnosti, odstraňuje pocit unavených nohou, zmírňuje otoky, zrychluje hojení modřin. Působí proti popraskaným žilkám, tkz. metličkám. Má příjemný chladivý efekt. Receptura je založena na originální synergicky působící kombinaci  konopí, bylinných extraktů, rašeliny a patentované účinné látky AVELANIN®.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one