Konvička.jpg

Maxpotens K dostání pouze ve finském obalu

Kód: 300134
1250.00 Kč

Přípravek obsahuje výtažek z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), který je zdrojem látek pozitivně působících na naši mentální i tělesnou svěžest. U mužů stimuluje tvorbu testosteronu, u žen tvorbu estrogenů a zmírňuje tak nepříjemné příznaky andropauzy či menopauzy (nedostatek testosteronu se projevuje např. přibíráním na váze, ochabnutím sexuálního zájmu, ztrátou mladické vitality, mrzutostí, podrážděností). Kotvičník zemní pomáhá zvýšit sexuální apetit, doporučuje se u potíží s prostatou nebo u mužské neplodnosti, kdy ovlivňuje tvorbu spermií. Podporuje nárůst svalové hmoty a přispívá ke zlepšení sportovních výkonů. Je zdrojem energie a pro své močopudné účinky je vhodný také na pročištění ledvin.


Kotvičník zemní

  • doporučuje se ženám i mužům starším 40 let
  • zmírňuje negativní projevy andropauzy a menopauzy
  • ovlivňuje zvýšení sexuálního libida, působí proti impotenci
  • podporuje nárůst svalové hmoty, urychluje regeneraci
  • stimuluje imunitní systém, pozitivně působí u zvýšeného cholesterolu 

Složení: Neobsahuje laktózu, kvasnice a lepek. Vhodné pro vegany.
Obsah: 60 tablet / 62 g
Doporučené dávkování: První měsíc 1 tableta 2x denně, pak 1 tableta 1x denně.
Návod k použití: Přípravek splňuje platnou potravinářskou legislativu ČR a EU, dodržuje přísné normy GMP (Good Manufacturing Practice - praxe dobré výroby).
12.09.2020 07:50:54
prozdravicz
Nejprodávanější zboží
odmastovac-codi-energic-napln-default.jpg

Aloe Vera Rescue gel

aloe-vera-rescue-gel-default.jpg
Strong colostrum
Strong colostru

Strong colostru

850.00 Kč
Cannabis varicose veins je unikátně formulovaný přírodní gel s patentovanou složkou AVELANIN®. Avelanin přináší úlevu při problémech s křečovými žilami, při žilní nedostatečnosti, odstraňuje pocit unavených nohou, zmírňuje otoky, zrychluje hojení modřin. Působí proti popraskaným žilkám, tkz. metličkám. Má příjemný chladivý efekt. Receptura je založena na originální synergicky působící kombinaci  konopí, bylinných extraktů, rašeliny a patentované účinné látky AVELANIN®.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one