Konvička.jpg

Torulcaps Glutathion obohacen o vitamíny B a C

Kód: 300919
320.00 Kč

Torulcaps obsahuje glutathion získaný z krmných kvasnic, je obohacen o vitamíny B a C. Obsažené látky se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem, jsou užitečné pro sportovce, osoby po zátěži, rekonvalescenty, pečují o játra a pokožku.

Glutathion je tělu vlastní látka, jejíž hladina s věkem klesá - od zhruba 50 let je ho v těle o 50 - 70 % méně než v mladých buňkách.

Vitamín C pečuje o imunitu, zvyšuje vstřebávání železa.

Vitamín B3 přispívá k činnosti nervové soustavy, pečuje o sliznice a pokožku.

Vitamín B5 (kyselina pantothenová) přispívá k normální mentální činnosti.

Vitamín B6 přispívá k tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému.

Vitamín B2 pečuje o sliznice, pokožku, zrak.

Vitamín B1 přispívá k činnosti nervové soustavy i srdce.

 

Složení: 1 cps.: extrakt z krmných kvasnic 312,5 mg (min. 8% glutathionu), hovězí želatina, L-askorbová kyselina, látky protispékavé: stearan hořečnatý, oxid křemičitý; nikotinamid, fermentovaný extrakt z rýžových klíčků a sójových bobů, oxid titaničitý (barvivo). NEOBSAHUJE laktózu, lepek a sladidla.
Obsah účinných látek: Obsah účinných látek ve 4 kapslích: glutathion 100 mg, vitamin C 60 mg, vitamin B3 18 mg, kyselina pantothenová (B5) 4 mg, vitamin B6 2,2 mg, vitamin B2 1,6 mg, vitamin B1 1,4 mg.
Obsah: 20 cps./9 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle 1-2x denně
Návod k použití: Výrobek není určen dětem. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
13.09.2020 07:49:21
prozdravicz
Nejprodávanější zboží
odmastovac-codi-energic-napln-default.jpg

Aloe Vera Rescue gel

aloe-vera-rescue-gel-default.jpg
Strong colostrum
Strong colostru

Strong colostru

850.00 Kč
Cannabis varicose veins je unikátně formulovaný přírodní gel s patentovanou složkou AVELANIN®. Avelanin přináší úlevu při problémech s křečovými žilami, při žilní nedostatečnosti, odstraňuje pocit unavených nohou, zmírňuje otoky, zrychluje hojení modřin. Působí proti popraskaným žilkám, tkz. metličkám. Má příjemný chladivý efekt. Receptura je založena na originální synergicky působící kombinaci  konopí, bylinných extraktů, rašeliny a patentované účinné látky AVELANIN®.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one