Konvička.jpg

Tyrositabs Zaměřeno na štítnou žlázu a psychickou odolnost

Kód: 300166
490.00 Kč

Tyrositabs obsahuje trio látek působících ve vzájemné synergii - tyrosin, jod a selen.

Tyrosin je aminokyselina, kterou si organismus přirozeně tvoří z fenylalaninu. Působí v těle jako prekurzor hormonů štítné žlázy, melaninu, dopaminu, adrenalinu a noradrenalinu. Má významnou roli v odolnosti vůči stresu, je prospěšný pro bdělost a soustředění.

Jod přispívá k tvorbě hormonů štítné žlázy a k její normální činnosti (přípravky s jodem se ovšem nedoporučují u zvýšené funkce štítné žlázy). Je součástí péče o pokožku, o činnost nervové soustavy.

Selen je užitečný pro vlasy, nehty, imunitu, přispívá k tvorbě spermií, je součástí ochrany buněk před oxidativním stresem.

Testy potvrdily, že jednotlivci vystaveni zátěži a stresovým situacím je s pomocí tyrosinu zvládali lépe. Byli odolnější, měli lepší náladu a výkon paměti.

 

Složení: N-acetyl-L-tyrosin, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kys.; jodid draselný, L-selenomethionin.
Obsah účinných látek: V 1 tabletě je: acetyltyrosin 300 mg, jod 150 μg, selen 55 μg.
Obsah: 60 tablet/30 g
Doporučené dávkování: 1 tableta denně (ráno, s jídlem, zapít).
Návod k použití: Není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
13.09.2020 07:20:00
prozdravicz
Nejprodávanější zboží
odmastovac-codi-energic-napln-default.jpg

Aloe Vera Rescue gel

aloe-vera-rescue-gel-default.jpg
Strong colostrum
Strong colostru

Strong colostru

850.00 Kč
Cannabis varicose veins je unikátně formulovaný přírodní gel s patentovanou složkou AVELANIN®. Avelanin přináší úlevu při problémech s křečovými žilami, při žilní nedostatečnosti, odstraňuje pocit unavených nohou, zmírňuje otoky, zrychluje hojení modřin. Působí proti popraskaným žilkám, tkz. metličkám. Má příjemný chladivý efekt. Receptura je založena na originální synergicky působící kombinaci  konopí, bylinných extraktů, rašeliny a patentované účinné látky AVELANIN®.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one