Konvička.jpg

Ubiquinol caps Zdroj aktivní formy koenzymu Q10

Kód: 300984
1230.00 Kč

Ubiquinol caps obsahuje Kaneka Ubiquinol™ - aktivní formu koenzymu Q10 (na jeho aktivaci nejsou potřebné další enzymy, v této podobě je připraven okamžitě vstoupit do metabolických procesů). Kaneka Ubiquinol™ je držitelem Kosher certifikátu.

Výrobce získává Kaneka Ubiquinol™ patentovaným procesem z fermentovaných kvasnic.

Koenzym Q10 je látka podobná vitamínům, vyskytuje se ve všech buňkách lidského těla. Podílí se na procesech, při kterých se v těle vytváří energie. Tvorba Q10 v těle s věkem klesá. Je nejvíce žádaný seniory, rekonvalescenty, sportovci, osobami, které prožívají větší fyzickou či psychickou zátěž nebo chtějí poskytnout více péče svému srdci.

Koenzym Q10 viz Wikipedia

 

Složení: v 1 kapsli: řepkový olej, hovězí želatina, diglyceryl monooleát (emulgátor), glycerol 85% (zvlhčující látka), Kaneka Ubiquinol™ - ubiquinol 54.69 mg, včelí vosk (lešticí látka), karamel (barvivo), sójový lecitin (emulgátor). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: v 1 kapsli: Kaneka Ubiquinol™ - ubiquinol 50 mg.
Obsah: 40 kapslí/29 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně.
Návod k použití: ráno s jídlem, zapít. Obsahuje sóju. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

 

13.09.2020 06:55:34
prozdravicz
Nejprodávanější zboží
odmastovac-codi-energic-napln-default.jpg

Aloe Vera Rescue gel

aloe-vera-rescue-gel-default.jpg
Strong colostrum
Strong colostru

Strong colostru

850.00 Kč
Cannabis varicose veins je unikátně formulovaný přírodní gel s patentovanou složkou AVELANIN®. Avelanin přináší úlevu při problémech s křečovými žilami, při žilní nedostatečnosti, odstraňuje pocit unavených nohou, zmírňuje otoky, zrychluje hojení modřin. Působí proti popraskaným žilkám, tkz. metličkám. Má příjemný chladivý efekt. Receptura je založena na originální synergicky působící kombinaci  konopí, bylinných extraktů, rašeliny a patentované účinné látky AVELANIN®.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one