Konvička.jpg

Vi-vaHA collagen Obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™

Kód: 300153
995.00 Kč

Vi-vaHA collagen obsahuje hydrolyzovaný kolagen Peptan™ získaný z ryb, kyselinu hyaluronovou v mikrozapouzdřené formě, která nepodléhá rozkladu v trávicím traktu, a vitamín C.

Kolagen a kyselina hyaluronová jsou důležité pro zdraví pokožky, pojivové tkáně a pohybového aparátu. S přibývajícím věkem se jejich tvorba snižuje, proto je vhodné je doplňovat.

Jsou užitečné při zvýšené zátěži kloubů (fyzická aktivita, těžká práce, nadváha), pro seniory, jako součást péče o vaziva, šlachy či klouby (kolenní, kyčelní, rukou i páteře). Přispívají také k udržení pružné a svěží pleti, podporují hydrataci pokožky, pozitivně ovlivňují její hebkost a elasticitu. S věkem totiž pokožka ztrácí schopnost regenerace a přirozené produkce kolagenu, což vede ke ztrátě její pevnosti a k tvorbě vrásek.

Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání, tedy i chrupavky, která je až ze 40 % tvořena kolagenem. Rybí kolagenní peptidy nezatěžují trávicí systém a jsou velmi dobře vstřebatelné.

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která se nachází ve všech živých organismech. Je součástí pojivových a nervových vláken, ve velkém množství se nachází v očním sklivci, v kloubním mazu a kůži. Vyplňuje mezibuněčný prostor kožních buněk, udržuje jejich pevnost a pružnost, její nejdůležitější vlastností je schopnost vázat velké množství vody.

Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, zubů, kůže a cév.
 

Složení: čištěná voda 66,89%; rybí kolagenní peptidy 16,44%; sacharóza 11,12%, kukuřičný sirup; kyselina mléčná; broskvové pyré; kyselina hyaluronová; L-askorbová kyselina; konzervační látky: sorban draselný, benzoát sodný; kyselina citrónová (okyselovadlo); broskvové aroma; betakaroten. NEOBSAHUJE laktózu, lepek a kvasnice.
Obsah účinných látek: v 50 ml (% denní referenční hodnoty příjmu): kolagen 10 g, kyselina hyaluronová 100 mg, vitamín C 75 mg (94%).
Obsah: 500 ml
Doporučené dávkování: 50 ml denně.
Návod k použití: ráno s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
12.09.2020 13:53:36
prozdravicz
Nejprodávanější zboží
odmastovac-codi-energic-napln-default.jpg

Aloe Vera Rescue gel

aloe-vera-rescue-gel-default.jpg
Strong colostrum
Strong colostru

Strong colostru

850.00 Kč
Cannabis varicose veins je unikátně formulovaný přírodní gel s patentovanou složkou AVELANIN®. Avelanin přináší úlevu při problémech s křečovými žilami, při žilní nedostatečnosti, odstraňuje pocit unavených nohou, zmírňuje otoky, zrychluje hojení modřin. Působí proti popraskaným žilkám, tkz. metličkám. Má příjemný chladivý efekt. Receptura je založena na originální synergicky působící kombinaci  konopí, bylinných extraktů, rašeliny a patentované účinné látky AVELANIN®.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one