Konvička.jpg
Produkty zaměřené proti stresu, depresím, proti únavě
Anti aging
Anti aging.png
Anti aging obsahuje jedinečný zdroj vitamínů řady B včetně kyseliny listové (B9). Vitamín B6, B9, B12 snižuje hladinu homocysteinu na nejnižší možnou úroveň. Chrání pokožku před UV zářením, odstraňuje pigmentové skvrny, příznivě působí na vlasy, nehty, chrání pokožku proti vráskám. Potlačuje stres, deprese a senilitu, přispívá k tvorbě červených krvinek, oddaluje stárnutí kůže.
Gives life
Gives life.png
Gives life je složen z rostliny NONI a koenzymu Q10. Noni obsahuje Xeronin, životně důležitý alkaloid, dále obsahuje serotonin, který ovlivňuje mentální a fyziologické reakce, emoce, sexuální chování, vnímání bolesti, motorické funkce, poporuje spánek, zlepšuje činnost mozku, pomáhá při léčbě autismu, posiluje imunitní systém, zpomaluje procesy stárnutí, podporuje kardiovasculární systém, odstraňuje závislosti na alkoholu a drogách.
Cannabis powder
Cannabis powder.png
Cannabis powder je konopí s vitamínem E -  100% proteinový zdroj s obsahem omega 3, 6 nenasycených mastných kyselin, vlákniny, vitamínů, minerálů, stopových prvků, vzácné EFA, která je známá jako gama-linolenová kyselina (GLA). Pomáhá s artritidou, pohyblivostí kloubů, s ekzémy, s hormonální rovnováhou, která odstraňuje stres a deprese. Působíproti migréně, pomáhá s menopauzou, upravuje cholesterol a krevní tlak.
Cannabis body lotion
body lotion.png
Cannabis body lotion je lehká konopná zklidňující emulze s chladivým účinkem vhodná pro každodenní ošetření pokožky celého těla. Velmi vhodná po koupeli, sportu, slunění, masáži a při defektech kůže. Konopí, máta, colostrum a panthenol přinášejí úlevu a působí svěže na přehřátý organismus například po solární expozici, námaze nebo sportu. Kyselina hyaluronová podporuje vlhkost a elasticitu pokožky. Sametovou hebkost a výživu pleti zajistí obsažené bambucké máslo s colostrem. Díky esenciálnímu oleji Vavřínu kubébového působí emulze i aromaterapeuticky a jako afrodisiakum.
Nejprodávanější zboží
195.00 Kč
Univerzální odmašťovač - náplň
79.00 Kč
Antigenní test Sars Cov2 nosní
850.00 Kč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one