Konvička.jpg
Produkty zaměřené pro zvýšení vitality, aktivity a krásy
Anti aging
Anti aging.png
Anti aging obsahuje jedinečný zdroj vitamínů řady B včetně kyseliny listové (B9). Vitamín B6, B9, B12 snižuje hladinu homocysteinu na nejnižší možnou úroveň. Chrání pokožku před UV zářením, odstraňuje pigmentové skvrny, příznivě působí na vlasy, nehty, chrání pokožku proti vráskámPotlačuje stres, deprese a senilitu, přispívá k tvorbě červených krvinek, oddaluje stárnutí kůže, vytváří obranyschopnost organismu proti nemocem.
Cannabis powder
Cannabis powder.png
Cannabis powder - konopné kapsle s vitamínem E. Konopí je 100% proteinový zdroj, obsahuje omega 3, 6 nenasycené mastné kyseliny, vlákninu, vitamíny, minerály, stopové prvky, vzácnou EFA, která je známá jako gama-linolenová kyselina (GLA). Pomáhá při artritidě, s pohyblivostí kloubů, s ekzémy, hormonální rovnováhou, migrénou,    menopauzou,   s krevním tlakem, podporuje imunitu zpomaluje procesy stárnutí.
pH correct
ph correct.png
pH correct obsahuje výtažky z rostliny ALFALFA, vojtěška. Tato rostlina je známá vysokým obsahem vitamínů a minerálů. Má dezinfekční a antiseptické účinky, zlepšuje trávení, metabolismus, neutralizuje kyseliny, zvyšuje výkonnost, příznivě působí na ledviny, močový měchýř, na prostatu, astma, artritidu, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu, cukru v krvi. Dlouhodobé užívání zvyšuje výrazně aktivitu a vitalitu.
Gives life
Gives life.png
Gives life je složen z rostliny NONI a koenzymu Q10. Noni obsahuje Xeronin, životně důležitý alkaloid, dále obsahuje serotonin, který ovlivňuje mentální a fyziologické reakce, emoce, sexuální chování, vnímání bolesti, motorické funkce, poporuje spánek, zlepšuje činnost mozku, pomáhá při léčbě autismu, posiluje imunitní systém, zpomaluje procesy stárnutí, podporuje kardiovasculární systém, odstraňuje závislosti na alkoholu, drogách.
Nejprodávanější zboží
195.00 Kč
Univerzální odmašťovač - náplň
79.00 Kč
Antigenní test Sars Cov2 nosní
850.00 Kč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one