Konvička.jpg

VitaBtabs B vitamíny pro emoční rovnováhu

Kód: 300968
Dostupnost: do tří dnů
470.00 Kč

VitaBtabs obsahuje kyselinu listovou a vitamíny řady B. Jejich nízká hladina byla zaznamenána např. u seniorů, rekonvalescentů, u žen užívajících hormonální antikoncepci, může se projevit emoční nevyrovnaností, prasklinkami v koutcích úst nebo nechutenstvím.

Vitamín B3 (niacin) přispívá k činnosti nervové soustavy, pečuje o sliznice a pokožku. Vitamín B5 (kys. pantothenová) přispívá k metabolismu steroidních hormonů, k mentální činnosti. Vitamín B6 přispívá k tvorbě červených krvinek, k regulaci hormonální aktivity. Vitamín B2 (riboflavin) přispívá k metabolismu železa, pečuje o nervy, sliznice, zrak. Vitamín B1 (thiamin) je užitečný pro činnost nervové soustavy i srdce. Kyselina listová (vitamín B9) přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, ke krvetvorbě. Biotin přispívá k normální činnosti nervového systému, pečuje o vlasy, pokožku. Vitamín B12 přispívá k normální činnosti nervové a imunitní soustavy, k tvorbě červených krvinek.

 

Složení: 1 tbl.: kukuřičný škrob (pojivo), látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý; nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, kyanokobalamin 0,1%, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin, thiamin-mononitrát, kys. pteroylmonoglutamová, D-biotin. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: v 1 tbl. (% denní referenční hodnoty výživy): niacin 16 mg (100%), kys. pantothenová 6 mg (100%), vit. B6 1,4 mg (100%), vit. B2 1,4 mg (100%), vit. B1 1,1 mg (100%), kys. listová 200 μg (100%), biotin 50 μg (100%), vit. B12 2,5 μg (100%).
Obsah: 150 tbl./60 g
Doporučené dávkování: 1 tbl. denně.
Návod k použití: ráno před jídlem s tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
04.10.2020 07:39:06
prozdravicz
Nejprodávanější zboží
odmastovac-codi-energic-napln-default.jpg

Aloe Vera Rescue gel

aloe-vera-rescue-gel-default.jpg
Strong colostrum
Strong colostru

Strong colostru

850.00 Kč
Cannabis varicose veins je unikátně formulovaný přírodní gel s patentovanou složkou AVELANIN®. Avelanin přináší úlevu při problémech s křečovými žilami, při žilní nedostatečnosti, odstraňuje pocit unavených nohou, zmírňuje otoky, zrychluje hojení modřin. Působí proti popraskaným žilkám, tkz. metličkám. Má příjemný chladivý efekt. Receptura je založena na originální synergicky působící kombinaci  konopí, bylinných extraktů, rašeliny a patentované účinné látky AVELANIN®.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one